DomaFest s Hyperiou #1 - Chiki Liki Tu-A

Spomínate si na časy, keď ste naposledy boli na vašom obľúbenom interpretovi niekde na festivale? Zdá sa vám to už veľmi dávno? Hyperia prišla s výborným nápadom, ako spojiť Slovákov v online svete s ich vytúženou hudbou. Pripravili sériu koncertov DOMAFEST, ktoré si môžete vychutnať odkiaľkoľvek. Hneď prvý prebehne na stránke Smer Klub 7718. novembra. Hrať a spievať bude skupina Chiki Liki Tu-a a ešte pred nimi sa predstaví žilinský talent, Lukáš Piala.


Výťažok zo vstupného bude použitý na záchranu hudobných klubov, ktoré sú členmi AHKS - Asociácie Hudobných Klubov Slovenska.


Počas dnešného streamu môžete podporiť hudobné kluby z Asociácie Hudobných Klubov Slovenska (AHKS) dobrovoľným vstupným. Možnosti máte hneď niekoľko, stačí si vybrať:


Priamo na účet AHKS ľubovoľnou sumou, IBAN: SK90 1100 0000 0029 4608 9965
* prípadne jednoduchá platba pomocou QR kódu vloženom vo videu


Alebo cez našich ticketingových partnerov, ktorí si to rovnako zaslúžia. Tam sme nastavili sumu 10€, z nej ide časť vyzbieraných preňazí práve im.


Cez Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/domafest-s-hyperiou-1-chiki-liki-tu-a/


Cez Tootoot: https://tootoot.fm/sk/stream/5fb44213a9cdd313403ea094
DomaFest s Hyperiou #2 - Bijouterrier


DOMAFEST: SÉRIA KONCERTOV POKRAČUJE KAPELOU BIJOUTERRIER


Po úspešnom prvom koncerte online festivalu Domafest, sa môžeš tešiť na ďalší! Tentokrát si budeš môcť v pohodlí domova vychutnať koncert skupiny BIJOUTERRIER. Online prenos zo žilinského Smer Klubu 77 začína v stredu 25.11.2020 o 18:00.


Vyťažme maximum z aktuálnej situácie

Niektorí z nás sú doma už od marca a aktuálne sychravé, jesenné počasie skutočne nepomáha našej nálade. Deti sa učia doma, takmer nechodíme medzi ľudí a už sme skoro aj zabudli, aké to je, keď vás obslúži čašník pri stole. To ale neznamená, že sa budeme doma nudiť a lamentovať.


Koncerty festivalu Domafest poskytujú príležitosť na to, aby sme sa zabavili. Hudobníci nám neustále poskytujú radosť. Poďakujme sa im aspoň účasťou na koncerte Domafest. A ak chceš podporiť hudobné kluby, v tejto pre nich veľmi ťažkej dobe, môžeš tak urobiť počas online koncertu platbou pomocou QR kódu vloženom vo videu, alebo na portáloch Tootoot a Predpredaj.sk. Výťažok pôjde Asociácii hudobných klubov Slovenska (AHKS) a možno aj vďaka tebe tieto kluby prežijú.


Po úspešnom prvom koncerte online festivalu Domafest, sa môžeš tešiť na ďalší! Tentokrát si budeš môcť v pohodlí domova vychutnať koncert skupiny BIJOUTERRIER. Online prenos zo žilinského Smer Klubu 77 začína v stredu 25.11.2020 o 18:00.


Pridaj sa na druhý koncert už o pár dní a pomôž prekonať túto účasť. Zachráňme spolu hudobnú scénu Slovenska.


Čo je Hyperia, vďaka ktorej Domafest vznikol?

Inovátorská spoločnosť je vždy o krok vpred. Preto sa rozhodla podporiť aj šnúru koncertov Domafest. Okrem iného podporuje každý projekt, ktorý im dáva zmysel. Napríklad projektom Kimbino.sk sa snažia zastaviť výrobu papierových letákov. Neustále prichádza s novými projektmi a tak vždy niekoho nového medzi seba hľadajú. Aktuálnu ponuku pracovných pozícií nájdeš na hyperia.sk/kariera.
DomaFest s Hyperiou #3 - Korben Dallas


Je tu tretí koncert nášho online festivalu Domafest - KORBEN DALLAS!


Po úspešnych dvoch kolách s Chiki Liki Tu-a a Bijouterrier, ťa Hyperia a AHKS pozýva na tretí online koncert. Takže už v stredu 2. 12. o 18:00 v rámci DomaFestu to bude skupina KORBEN DALLAS!


A ak chceš podporiť hudobné kluby, v tejto pre nich veľmi ťažkej dobe, môžeš tak urobiť počas online koncertu ľubovoľnou sumou pomocou QR kódu vloženom vo videu, alebo na portáloch Tootoot a Predpredaj.sk. Výťažok pôjde Asociácii hudobných klubov Slovenska (AHKS) a našim ticketingovým partnerom.


Čo je Hyperia, vďaka ktorej Domafest vznikol?

Inovátorská spoločnosť je vždy o krok vpred. Preto sa rozhodla podporiť aj šnúru koncertov Domafest. Okrem iného podporuje každý projekt, ktorý im dáva zmysel.
Domafestu s Hyperiou #4 - Dennyiah a Smola a Hrušky


Ahoj, sleduješ ďalší live stream Domafestu s Hyperiou #4 - Dennyiah a Smola a Hrušky


Počas dnešného streamu môžeš opäť podporiť hudobné kluby z Asociácie Hudobných Klubov Slovenska (AHKS) dobrovoľným vstupným. Možnosti máš hneď niekoľko, stačí si vybrať:


Priamo na účet AHKS ľubovoľnou sumou, IBAN: SK90 1100 0000 0029 4608 9965
* prípadne jednoduchá platba pomocou QR kódu vloženom vo videu


Alebo cez našich ticketingových partnerov, ktorí si to rovnako zaslúžia. Tam sme nastavili sumu 10€, z nej ide časť vyzbieraných peňazí práve im.


Cez Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/domafest-s-hyperiou-4-dennyiahsmola-hrusky/
Cez Tootoot: https://tootoot.fm/sk/stream/5fd90afaa9cdd31054bd4cc2


Podporiť náš môžeš do nedele 20.12.2020 do polnoci.


DomaFest s Hyperiou #5 - René Lacko & DownTown Band


Traja králi svetovej gitarovej scény - Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, Brian Setzer - v podaní najlepšieho slovenského bluesového gitaristu Reného Lacka a jeho kapely. A ešte malý bonus - špeciálny večer moderuje Zita Rigondeaux z Bijouterrier.


Hudobníci nám neustále poskytujú radosť, poďakujme im účasťou na tomto koncerte. Zároveň môžete zakúpením virtuálnej vstupenky podporiť slovenské hudobné kluby AHKS.


Sledujte nás naživo 18:00 cez FB profil našej asociácie


Čo je Hyperia, vďaka ktorej Domafest vznikol?
Inovátorská spoločnosť je vždy o krok v pred. Preto sa rozhodla podporiť aj šnúru koncertov Domafest. Okrem iného podporuje každý projekt, ktorý im dáva zmysel. Napríklad projektom  Kimbino.sk  sa snažia zastaviť výrobu papierových letákov. Neustále prichádza s novými projektmi a tak vždy niekoho nového medzi seba hľadajú. Aktuálnu ponuku pracovných pozícií nájdeš na hyperia.sk/kariera.